Ekspertide sõnul peaksid su sõbrad olema sinust märgatavalt nooremad ja sel on väga head põhjused

 (2)
Ekspertide sõnul peaksid su sõbrad olema sinust märgatavalt nooremad ja sel on väga head põhjused
Foto: Adrienn/Pexels

Kui teismeeas olid "lahedad" just need, kel oli ka endast vanemaid sõpru ja endast noorematega väga ei suheldud, siis teatud vanuses hakkad mõistma, kui kasulik ja tore on veeta aega ka noortega. Muide, seda eriti juhul, kui kasvasid üles ajal, mil kehapositiivsus ja muud heaolu trendid ei olnud veel sündinudki.

Miks? Sest suheldes endast noorematega võid märgata, et nemad ei võta elu liiga tõsiselt ja on seetõttu ka kordades enesekindlamad.

Sa oled täpselt nii noor kui noorena sa end tunned

Kliiniline psühholoog Karla Ivankovich teab, et mida vanemaks me saame, seda aeglasemalt toimub ka inimese areng ning fakt, et sul on väga palju erinevates vanusegruppides sõpru, näitab, et oled lõpuks ometi küps. Seega, loe edasi ja saad teada, mida erinevas vanusegrupis sõprussuhted sulle pakkuda võivad ja mida sa oma noorematelt sõpradelt õppida võiksid:

1. Nad tekitavad sinus tunde, et oled noorem, sest sul on pidevalt võimalus näha maailma läbi nende pilgu ja lähed kaasa nende noorusliku energiaga

2. Nad kinnitavad sulle pidevalt, et oled täpselt nii noor kui noorena sa end tunned

3. Ka neil on sulle üht-teist õpetada, näiteks seda, mis on täna popp ja noortepärane või millises sotsiaalmeedia kanalis sa tegutsema peaksid, kui soovid veel ajaga kaasas käia

4. Nad aitavad sul vabaneda kadedusest ja võtta elu vabamalt

Seotud lood:

Kui soovid, et su sotsiaalne elu pakuks sulle ainult parimat, pea meeles, et sind ümbritsevad sõbrad peaksid sind toetama just nii nagu sina tahad ja vajad. Ja kuigi sa ei pruugi postitada endast Instagrami seksikaid bikiinipilte nagu sinu nooremad sõbrannad, võib nende enesekindlus ka sind nakatada ning tunned end peagi kaunimana kui kunagi varem.

Allikas: Well+Good