Kas teadsid? See üks isikuomadus võib olla võtmesõnaks asjaolule, kas teie suhe jääb püsima või mitte

 (13)
Kas teadsid? See üks isikuomadus võib olla võtmesõnaks asjaolule, kas teie suhe jääb püsima või mitte
Foto: Milan Popovic/Unsplash

Keegi meist ei lähe suhtesse mõttega, et küll see varsti laguneb. Sellise mõtte tekkimisel ei tasugi suhtesse minna. Aga kuidas tagada, et suhe jääks ka püsima? Selgub, et mõlemal suhtekaaslasel peaks olema üks kindel isikuomadus.

Selleks isikuomaduseks on paindlikkus, mis tähendab üleüldises mõttes, et inimene on avatud nii positiivsetele kui negatiivsetele kogemustele ja ehkki viimased kogemused ei pruugi talle alati meeldida, saab ta nendega hakkama ja suudab endale tunnistada, et elu ei saagi alati olla meelepärane.

Ta on tavaliselt olevikus kohal ega murra liiga palju pead mineviku ja tuleviku üle, sest ta mõistab, et liigne pabistamine ei anna elule midagi juurde. Samuti suudab ta rahulikult oma mõtteid analüüsida ega pea kogu aeg ennast korrale kutsuma, sest mõtted muutuvad liiga negatiivseks.

Ehkki see omadus tundub lihtne ja loogiline, on see just miski, millega paljudel inimestel on raske, sest keerulistes olukordades on mõnikord raske olla paindlik, eriti kui tundub, et just sinu arvamus on see kõige õigem.

Rahulikus ja harmoonilises paarisuhtes olemiseks on väga tihti vaja teha kompromisse ja kompromisside tegemine ei ole kahjuks eriti võimalik, kui üks pool ei ole nõus olema paindlik.

Allikas: YourTango

Lugejad, kas nõustute, et paindlikkus on üks kõige olulisemaid omadusi, mis suhtes olijail peaks olema?