Kuidas kallimale vajalikku hingamisruumi anda? Neli viga, mida vältida, et dünaamiline paarisuhe säiliks

 (1)
Kuidas kallimale vajalikku hingamisruumi anda? Neli viga, mida vältida, et dünaamiline paarisuhe säiliks
Source: pixabay.com

Paarissuhe on kahe inimese vaheline ühine otsus. Vahel vajavad kõik enda aega, et tegeleda isiklike teemade või hobidega. See, et te olete otsustanud olla suhtes, ei tähenda seda, et te peate alati olema teineteise ümber 24/7, 365 päeva aastas selleks, et suhe püsiks elus, tugev ja harmooniline.

Mõned suhted võivad täiuslikult toimida, kui mees ja naine elavad koos, töötavad koos ja veedavad peaaegu kogu oma aja koos, kuid selline suhe ei ole kõigile mõeldud. Mõnes suhtes on vaja paaril näha teineteist vaid 1-2 korda nädalas või kaks korda kuus, sest nad on liiga hõivatud töö või õppimisega.

Et teie suhe oleks õnnelik, harmooniline ja kirglik, peab teie suhtes olema selge dünaamika.

4 viga mida vältida:

1. Liiga palju hingamisruumi võib jätta mulje, et sind enam üldse ei huvita

Esimene viga, mida tehakse, kui kaaslane on palunud rohkem vabadust ja ruumi suhtes, on liigse vabaduse andmine ja seda liiga kaua. Kaaslane hakkab tundma, et temast tegelikult ei hoolitagi, ning tema armastust ja pühendumust võetakse iseenesestmõistetavalt. Kui näiteks naine tunneb, et tema poiss-sõber võtab teda iseenesestmõistetavalt, võib tema avada end järk-järgult teistele meestele ja isegi flirtida, et ta saaks tunda ennast tahetuna, armastatuna, hinnatuna ja atraktiivsena.

2. Vabaduse piiramine selleni, et oma elu ei olegi

Seotud lood:

Mõned inimesed teevad suhtes selle suure vea, et üritavad teise elu kontrollida. Unustatakse fakt, et enne suhet oli kaaslane üksik inimene, kes elas oma elu samamoodi ilma temata ja sai sellega edukalt hakkama. Teisisõnu ei vaja keegi oma ellu kedagi vaid hetkel, kui saabus ellu uus inimene, siis oli see teadlik valik tahta olla koos just selle inimesega. Ka abieluga on tegu kahe indiviidiga, kes on otsustanud oma elu veeta koos.

3. Teise paari jäljendamine ka siis, kui see tegelikult teile ei sobigi

Iga suhe on erinev ja igas suhtes on omad reeglid, mis paaride vahel paika pannakse. Mõned paarid on hõivatud töö või karjääriga selliselt, et näevad oma kaaslast kaks korda nädalas. Ja see toimib.
Kuid selline suhtemall ei tööta kõigi puhul. Mõned paarid toimivad paremini, kui nad on kogu aeg koos. Nad tahavad elada koos, kihluda, abielluda, alustada pere ja jagada kõiki kogemusi. Seega ei saa ruumi ja vabaduse andmist kaaslasele otsustada mõne teise paari suhte järgi. See sõltub ainulaadsest dünaamilisusest teie vahel ning arvestades ka teie mõlema elustiili.

4. Lahku kasvamine

Mõned mehed annavad oma naisele palju ruumi ja hetkel, kui ollakse teineteisest lahus, teeb naine oma karjääris ja elus palju edusamme, kuid mees ei liigu kuhugi. Üldiselt tahavad naised olla koos mehega, kes on julge ja piisavalt mehelik, et seista oma ambitsioonide eest ja viia oma suurimad unistused ellu. Naine ei taha olla juht, kes peab kandma meest läbi elu, sest viimane on liiga laisk, hirmul või ebakompetentne, ning oma elust midagi suuremat ei taha. Seega soovib naine, et mees suudaks omal käel olla naise tugi ja ka iseenda, kui see on vajalik.

Vabadus suhtes ei tähenda alati just eemalolekut üksteisest. Seda võib defineerida, kui “oma aega” ning seda ka koos elades, lihtsalt oma toimetusi tehes. Lisaks: see, mis toimib tänases suhtes hästi ja efektiivselt, ei pruugi kahe aasta jooksul töötada, seega peavad suhtes olema valmis mõlemad kohanema ja muutuma.

Allikas: The Modern Man