Lugeja jagab kasulikku suhtenõu: müüri võib ju laduda, aga kui vundament logiseb, siis kokku kukub ta niikuinii

 (1)
Lugeja jagab kasulikku suhtenõu: müüri võib ju laduda, aga kui vundament logiseb, siis kokku kukub ta niikuinii
Foto: Pexels

Hiljuti avaldasime ühe mehe abipalve, kes oma uut naist eelmisega pettis ega oska oma tegu kuidagi heastada. Selle peale kirjutas lugeja L. ühe hea soovituse.

"Soovitan mõelda selgeks, mida Sa ise elult soovid. Tilkuda ühe ja teise vahel ja avalikult internetis kahtseda ei too kumbagi Su ellu tagasi. Müüri võib ju laduda, aga kui vundament juba logiseb, siis kokku kukub ta niikuinii.

Kõige parem on veeta natuke aega üksinda ja saada oma elus sotti. Pühendu vahelduseks oma lastele, sest naised tulevad ja lähevad, aga lastega on piiratud aeg, kus nad Sind vajavad. Kümne aasta pärast pole mõtet minna nutma, et küll on kahju, et aega raiskasin.

Tegu, mis tegid on vale kõigi suhtes, eksnaise, praeguse naise, aga mis peamine, ISEENDA suhtes. Ükski ennast austav inimene sedasi ei käitu, see on ebastabiilsuse tunnus.

Võin öelda, et naistele ei meeldi ebakindelad mehed sama palju kui meestele ebakindlad naised. Tee pisut aega hoopis sisekaemust selle asemel, et üldse valida endale kõrvale kedagi. Küll tema tuleb ise, kui oled oma pea ja elu prahist tühjaks teinud.

Süüdistada pole mõtet kedagi, ise teed elus oma valikud ja otsused, eelkõige mine ja vaata peeglisse.

Lisan veel, et kõik inimesed Su ümber on peegeldus Sinust endast. Küsi, kas Sulle meeldib see peegelpilt?"