Magamistoas kisub kuumaks? Ära jumala pärast tee neid asju, muidu kaob kirg sekundiga

 (3)
Magamistoas kisub kuumaks? Ära jumala pärast tee neid asju, muidu kaob kirg sekundiga
Foto on illustreerivUnsplash.com

Kuigi seksis ja armastuses olevat kõik lubatud (või, noh, peaaegu kõik), on asju, mida ei tasu magamistoas teha. Tutvustame sulle neist seitset.

Kondoom? Muidugi!
Kui sa soovid kasutada kondoomi, on sul selleks tuline õigus. Kui mees sellest keeldub, võid olla enam kui kindel, et teil on turvaseksist väga erinev arusaam.

Eelmäng kuulub seksi juurde
Tihtipeale ei suuda naised kohe seksi kallale asuda. Neil on enda "õigele lainele" viimiseks vaja eelmängu. Ja see on igati normaalne!

Appi, peida see telefon!
Olgu, võib-olla ei tuleks see sul mõttessegi, aga kordame igaks juhuks üle: ära kunagi vasta telefonile keset seksi. Isegi kui mobiil jätkab helisemist, ignoreeri seda või pane hääletu peale.

Khm, jäta meele, kellega sa seksid
Usu, ei ole midagi hirmsamat sellest, kui kutsuda keset armatsemist enda kallimat eksi nimega. “Oo, Jüri, sa oled nii, ptüi, Martin!” Üks selline lause ja sa võid igasuguse seksi unustada.

Suudelda on tore
Jaa, isegi see kirglik suudlus, mis järgneb suuseksi andmisele. See võib tunduda sulle ehk võõrastav, kuid tegelikult näitab, et suhtud seksi nagu ehtne täiskasvanu.

Seotud lood:

Kui sa ei saa orgasmi, anna sellest märku
Mitte ära oiga ja mängi, et sul on hirmus hea olla. Mees pole mõtetelugeja. Kui sa tahad, et ta midagi uut voodis teeks, vihja sellele kas või kaudselt.

Ja lõpuks — seks peab olema mõlemale nauditav
Seega — ära keskendu vaid sellele, et sul oleks hea. Hellita enda armsamat nii, nagu sina tahad, et ta sind hellitaks.

Allikas: All Women's Talk