Mailis Reps möönab, et abikaasa jäi tagaplaanile: mõtlesin, et väiksed lapsed kasvavad nii kiiresti, et mõneaastast väiksemat tähelepanu saab hiljem kompenseerida


Mailis Reps
Mailis RepsFoto: Sven Arbet

Mailis Reps räägib avameelses intervjuus LP`le oma abielu purunemisest ja tunnistab, et tema prioriteediks on lapsed ja mees jäi tõepoolest tagaplaanile.

"Kui oli vähegi vaba aega, proovisime alati nii palju kõik koos olla kui võimalik. Mis tagasi vaadates oli taas etteheide — meil ei ole olnud ühtki puhkusereisi, kus oleksime olnud ainult kahekesi. See ei olnud võimalik. Ma kujutasin ette, et kui me tööpäevadel nagunii ei ole kõik koos, siis vabadel päevadel tahad ju ometi lastega koos olla. Kui lähed lastega reisile, on tähelepanu aga neil, mitte abikaasal."

Sa möönad, et teie paarisuhe jäi nälga?

"Jah, olen seda juba pikalt tundnud. Minu jaoks oli perena toimimine tähenduslikum ja toitvam. Aga paarisuhe ei olnud meil ka pidev diskussiooniobjekt. Mõtlesin, et väiksed lapsed kasvavad nii kiiresti, et mõneaastast väiksemat tähelepanu saab hiljem kompenseerida. Mul ei ole kordagi 20 aasta jooksul tulnud mõttesse oma meest petta."

Loe pikka intervjuud värskest LP`st!