Mees vajab nõu: sõbranna veedab iga õhtu minuga, aga elab tegelikult koos oma lapse isaga... kuidas tema tunnetest päriselt aru saada?

 (47)
Mees vajab nõu: sõbranna veedab iga õhtu minuga, aga elab tegelikult koos oma lapse isaga... kuidas tema tunnetest päriselt aru saada?
Vera Arsic, pexels

On see alles lugu! Naised ja mehed, avaldage arvamust, mis mängu see naine mängib ja kas armunud mehel on mingit lootust?

Äkki keegi, kes tunneb naishingesid paremini, suudab mulle natuke nõu anda.

Ühesõnaga, mul tekkis ootamatult (uuesti) väga hea klapp oma kunagise väga hea ja kalli sõbrannaga. Me ei suhelnud ca. 3 aastat. Aeg-ajalt ainult saatsime teineteisele erinevaid õnnesoove jne.

Nüüd me käime peaaegu igal õhtul koos väljas jalutamas, käime koos mere ääres, sõidame koos mööda erinevaid linnu jne. Peaaegu igal õhtul oleme koos ja tundub, et mõlemat meid “kisub” teineteise poole …

See mõistagi on ju kena ja tore, kui ei oleks ühte “aga” …

Ta elab koos ühe mehega, kellega tal on ka väike poeg. Laps on väga armas .. nagu nad ikka on. Laps on mõistagi igal õhtul koos meiega kaasas ja ma olen selle lapse juba peaaegu ära hellitanud. Ma olen ostnud lapsele isegi uusi riideid jne. Ja ka tema laps võttis mind kohe kuidagi omaks.

Ja nüüd on nagu kerge “jama” … ühest küljest ta tahab olla koos minuga … samas ta ütleb, et peab olema truu oma lapse isale …

Olgem ausad, et eks see ole sutsu “segane” värk ka kõige suurema ajumahuga ja “teravama” mõistusega inimesele.

Kas võib olla, et ta lihtsalt “kasutab” mind ära ?
Kindlasti ma ei taha teda ka nö. “survestada” otsuste tegemisel, sest ta on mulle väga armas ja kallis. Ja ka tema poja meeldib mulle väga.

Seotud lood:

Blin .. vist on tegemist “raske juhtumiga” …
Olen mina vast alles “supi” sisse sattunud!

“Supp supiks”, aga selle naise nimel olen valmis ka “võitlema”.