Mees, valmistu varakult: kui homsel naistepäeval need naised ära unustad, saad mitu nädalat viha ja solvumist tunda!

 (55)
Mees, valmistu varakult: kui homsel naistepäeval need naised ära unustad, saad mitu nädalat viha ja solvumist tunda!
Photo by Jamie Street on Unsplash

Homme on naistepäev, eks. See tähendab, et naised ootavad tähelepanu, sest naised on emotsionaalsed ja õrnad olendid, kes tahavad, et neid hellitataks ja armastataks. Kuna igapäevaselt jääb meil sellest nagunii puudu, võiks vähemalt naistepäev olla see päev, kus me tunneme ennast tõeliselt väärtuslike ja tähtsatena! Ja väga kurb on, kui teised naised meie ümber valatakse õnnitluste, kallistuste ja lillekimpudega üle, kuid meile ei soovi keegi isegi ilusat naistepäeva... Nii et võta end kokku, mees, käi lillepoest läbi ja pea meeles kõiki olulisi naisi enda ümber!

1. Kallim/abikaasa — loomulikult. Tema on su elus naine number üks ja kui sa teda sel päeval tähelepanuvääriliseks ei pea, siis vabandust väga, aga miks ta üldse su elus on? Iga naine tahab oma mehe kõrval olla jumaldatud kuninganna ning isegi väike roosikimp või isetehtud kook annavad talle teada, et sa pead teda jätkuvalt kõikidest kõige kallimaks.

2. Ema. Emade jaoks on spetsiaalselt emadepäev, kuid ka sinu ema on naine, kes tahab teada ja tunda, et ta on üles kasvatanud väärt mehe, kes oskab naisi hinnata ja austada!

3. Tütar kujundab oma arvamuse ja hoiakud meeste suhtes selle järgi, kuidas
sina käitud. Näita talle, milline on õige mees, too talle lilli,
õnnitle naistepäeva puhul, vii restorani sööma — just nii sead talle
standardid, mille järgi valib ta enda kõrvale tulevikus tõelise härra,
mitte mingi loru!

Seotud lood:

4. Õde kujundab samuti oma suhtumise meestesse sinu järgi. Eriti hoolas pead olema siis, kui sul on nooremad õed — sina oled isa kõrval nende mees-eeskuju nr 2.

5. Ämm on sünnitanud sulle su kõige kallima aarde — su abikaasa. Tema on kasvatanud su kallimast just sellise naise, kellesse sa armusid ja kellega tahad elu lõpuni koos olla. Ta ju väärib selle eest kasvõi telefonikõnet?!

6. Vanaema on andnud sulle edasi hindamatud teadmised ja väärtused, ka temalt oled nii mõndagi naiste ja naiselikkuse kohta õppinud. See, et ta on vana, ei tähenda, et tema naiselik pool on kuhugi ära kadunud või kortsudesse uppunud — ka tema on naine, kes loodab, et on üles kasvatanud naisi austava ja hindava lapselapse.

7. Kolleeg, kellega sa iga päev samas lauas istud või lõunal käid, tahab samuti teada, et sa ei pea teda tühjaks kohaks, vaid tead, et tegu on täies elujõus naisega.

8. Parim sõbranna võib sulle küll tunduda kui "üks poistest", aga hoolimata tema oskusest kampa sulanduda ja sellest, et teie vahel ei ole mingit seksuaalset tõmmet, on ta siiski NAINE ja ootab sinupoolset tähelepanuavaldust.

Võid kindel olla — kui ühe või mitu neist naistest homme ära unustad, saad sellest veel pikalt kuulda! Naised selliseid asju ei unusta ega andesta!