Meestele teadmiseks: kaheksa asja, mida kõik tüdruksõbrad teevad, kuid seda iialgi ei tunnista

 (18)
Meestele teadmiseks: kaheksa asja, mida kõik tüdruksõbrad teevad, kuid seda iialgi ei tunnista
Pilt on illustreerivPanthermedia, Scanpix

Muidugi tahavad kõik naised olla oma meeste jaoks parimad, aga ometi teevad nad vahel asju, mis ei ole just kõige kaunimad teod maamunal... Mehed, võtke teadmiseks, et salaja teeb teie tüdruksõber kindlasti kõike järgnevat! Aga ärge pinnima küll hakake, nad ei tunnista seda teile nagunii.

1. Ta tšekib kindlasti su nutitelefoni, kui sa selle järelvalveta jätad või maha unustad — ta lihtsalt ei suuda vastu panna!

2. Kui ta sind mingil põhjusel kätte ei saa, pommitab ta su sõpru küsimusega, et kas nad teavad, kus sa oled — võttes muidugi lubaduse, et sulle sellest ei räägita.

3. Ta kontrollib mitu korda päevas su sotsiaalmeedia kontosid — lihtsalt igaks juhuks.

4. Ta kontrollib, kelle fotosid sa Instagramis laikinud oled — sest äkki on mingi teine naine saanud kahtlaselt palju sinu tähelepanu?

5. Ta ärkab öösel üles ehmatusega (võib-olla unenäost tingituna), et kas sa ikka oled ta kõrval olemas — nähes, et oled, ohkab rahunenult ja jääb uuesti magama.

6. Ta teeskleb, et ta on täiesti tšill, kui sa oma eksidest räägid — tegelikult ta sisimas keeb.

7. Ta hoiab alles kõik õelad sõnumid, mis sa talle kunagi saatnud oled — siis on tal vajadusel süüdistusmaterjal olemas.

8. Ta guugeldab sind üle päeva — ja mis veel häirivam, ta on ka guugeldanud enda eesnime sinu perekonnanimega, no et igaks juhuks oleks teada, kas sellise nimega inimene juba eksisteerib või “saab tema olema esimene”. Ups.

Allikas: Her Campus