Naine jagab pettumust valmistavat kohtingukogemust: kohvikus pidin tee ja koogitüki eest ise maksma ning õhtu tipphetk oli see, kui ta küsis, kas ta võiks minu juurde tulla

 (98)
Jaga ka!
Emadepäev Raekoja platsil
Foto: Andres Putting

Kindlasti oled ka sina käinud kunagi mõnel kohtingul ja tead, et mõni neist on meeldivam kui teine. Naisteka foorumis jagas oma kogemust üks naine, kes käis tutvumisportaalis Flirtic tutvutud meesterahvaga kohtingul ja pettus totaalselt.

“Käisin eile Flirticu kohtingul pildi järgi 56aaastase heas vormis meesterahvaga, kes jutu järgi olevat ettevõtja,” jagab ta. “Kohale loivas aga umbes 70-le lähenev halli peaga ätt. Riided olid nagu telk seljas, mis hiiglaslikku õllekõhtu varjasid.

Mees ise oli nii mats, et ei avanud daamile ust. Kohvikus pidin tee ja koogitüki eest ise maksma ja õhtu tipphetk oli see, kui isane küsis, kas ta võiks minu juurde tulla.

Tuju läheb ära selliste pärast. Minu kadunud abikaasa oli ikka härrasmees, kuid need on… oeh, tahaks kohe ropusti öelda.”

Lugeja, jaga kogemust, kuidas on sinu viimased kohtingud möödunud ja mida soovitad foorumis halba kogemust jaganud naisterahvale?