Naine küsib nõu: kas mehega tasub olla otsekohene või pigem mängida raskesti kättesaadavat?

 (48)
Naine küsib nõu: kas mehega tasub olla otsekohene või pigem mängida raskesti kättesaadavat?
Foto: Eepeng Cheong/Unsplash

Naisteka foorumis küsib nõu üks naine, kes on nüüd aasta aega ühe mehega suhelnud, too aga ei võta üldse vedu, et kokku saada. Postitaja tunneb, et tal on nüüd kaks valikut, aga ta ei tea, kumba neist valida.

“Tutvusime. Kohtusime. Rääkisime. Mees on millegipärast hakkanud netis suhtlema (aasta), see tähendab räägime iga päev netis neutraalsetel teemadel nagu sõbrad, tema alustab, aga kokkusaamist pole ta enam algatanud.

Mina vahepeal kutsusin kinno, kuid ta on keeldunud. Peale neid keeldumisi pole enam kutsunud ja mees peaks minu meelest ikka esimese sammu tegema kokku saamiseks. Siiski, kui olen kuskil, siis pakub vahel autoga viimist. Mis nagu toimub? Miks vaja minuga üldse suhelda, kui kokkusaamist ei planeeri?

Kuidas teie käituksite? Kas küsiksite otse, et kas näeme veel (vähemalt saaks vastuse) või mängiksite natuke — oleksite rohkem hõivatud, salapärane jne?”

Lugejad, mis te arvate? Kas naine võiks mehega olla otsekohene või meeldivad meestele sellised naised, kes mängivad pigem raskesti kättesaadavat?