Naised räägivad suud puhtaks: hetked, mil saadi aru, et mees on vaja kiiremas korras maha jätta

 (18)
Naised räägivad suud puhtaks: hetked, mil saadi aru, et mees on vaja kiiremas korras maha jätta
Foto: Shutterstock

Paljud meie seast on üle elanud lahutuse, aga alati on viimane piisk karikas, mis lahutuseni viis. Naised jagavad oma lugusid hetkedest, mil nad said aru, et rohkem nemad selles suhtes ei pinguta.

Ühes Facebooki grupis kirjutasid naised üle terve maailma, mis juhtus, et nad otsustasid kohe, et nüüd aitab, selle mehega ma enam ühist tulevikku ei näe.

“See hetk, kui ma sain teada, et ta pettis mind minu poolõega!”

“Kui mu abikaasa ja parim sõbranna, kellega olime olnud 25 aastat sõbrad, saatsid mulle ühise sõnumi, et mu sõbranna ootab minu abikaasalt last ja on juba kuuendat kuud rase.”

“Kui ta sõitis viis tundi autoga minu ukse taha, et nutta ja paluda, et ma ta tagasi võtaksin. Ma olin just ära kolinud ja me tegime pausi, aga sel hetkel sain aru, et paus on läbi ja ma ei soovi temaga enam mingit tegemist teha.”

“Ärkasin ühel hommikul üles, vaatasin teda ja mõtlesin, et mis tal ometi viga on. Ma ei taha temaga enam koos olla!”

“Peale neljandat korda minu petmist ja mulle haiget tegemist tegin oma südame kõvaks ja ütlesin, et kolm on kohtuseadus ning minuga enam ei mängita. See suhe on läbi. Mees oli tõeliselt šokeeritud.”

“Kui mees ütles mulle sünnituse ajal, et ma võiksin vaiksem olla. Sel hetkel mõistsin, et lapse kasvatan ma üksinda üles ja see oli mu elu parim otsus. Mul läks küll aasta aega, et lahkuminekust korralikult üle saada.”

Seotud lood:

Allikas: Daily Mail

Lugejad, kas teil on mõni eriti kirev lahkumineku kogemus? Jagage oma lugu kommentaarides!