Naisteka lugejad ütlevad: millal on eksiga suhtlemine lubatud ja kelle pilte võib Facebookis laikida?

 (3)
Naisteka lugejad ütlevad: millal on eksiga suhtlemine lubatud ja kelle pilte võib Facebookis laikida?
Photo by rawpixel.com from Pexels

Uurisime Naisteka lugejatelt küsitluses, millised käitumisviisid on suhtes olevatele inimestele lubatud ja millised keelatud. Saime teada, et enamik Naisteka lugejaist on selle poolt, et eksiga võib suhelda ainult siis, kui põhjuseks on lapsed.

Nii arvab 63% 1375st vastanust. Neid, kes arvasid, et eksiga heade suhete hoidmine on alati lubatud, oli 26% ja ainult 11% on veendunud, et mis olnud, see olnud — endise kallimaga ei ole uue suhte ajal mingit mõtet ega vajadust tegemist teha.

Samuti tahtsime teada, kuidas suhtutakse sotsiaalmeedia kasutamisse. 59% vastanuist ütleb, et seal tohib suhelda ainult heade sõprade/sõbrannade ja pereliikmetega. 37% leiab, et suhtle, kellega tahad, kõik on okei. Ja ainult 5% vastanuist on veendumusel, et selline teguviis on raudselt keelatud.

Vastassooesindajate pilte võib aga julgelt “laikida”, sellega on nõus 49% lugejatest. Ülejäänud arvavad, et tähelepanu võib pöörata ainult ühiste sõprade ja pereliikmete fotodele ja postitustele.

Me tahtsime ka seda teada, kuidas suhtutakse sellesse, kui kallim loob suhte ajal konto kohtinguportaali. 89% vastanuist kinnitab, et selline teguviis on absoluutselt kindlasti keelatud. 11% aga (ilmselt need, kes käivad Tinderis uute silmarõõmude jahil) ütleb, et selles pole midagi halba.