Paarikesed räägivad suud puhtaks: just sellised probleemid tekivad kaugsuhtes olles

 (8)
Paarikesed räägivad suud puhtaks: just sellised probleemid tekivad kaugsuhtes olles
Foto: Charlie Foster/Unsplash

Et suhe toimiks, on vaja usaldust. Kuid kaugsuhetes on usaldust vaja eriti palju, ja lisaks sellele ka kamaluga kannatust. Uuri välja, mida kaugsuhtes olevatel inimestel selle kohta päriselt öelda on.

1. "Mu mees ütles, et kui tema on kuude kaupa välismaal tööl, võin ma nii kaua teiste meestega lõbutseda. Mul on hea meel, et ta mulle vabadust andis, aga ma tõesti eelistaksin lihtsalt seda, et ta oleks kodus..."

2. "Minu kaugsuhe on pannud mind oma kallimat petma. Ma tean, et see on vale, aga ma olen noor ja mul on seksuaalsed vajadused."

3. "Mees valis töö üle minu. Ma tean, et see ei kesta igavesti, aga me oleme vaid kaks aastat abielus olnud ja ta juba on nii kaugel ära."

4."Ma üritan päästa oma suhet. Me oleme nii kaua kaugsuhtes olnud, et mees ei näe mind enam naisena, vaid hea sõbrana."

5. "Ma pean töötama välismaal, et mu lapsed ja naine saaksid kodumaal normaalselt elada. Kuid ma kardan, et ta petab mind jälle..."

6. "Ma pole ennast kunagi nii tühjana ja õnnetuna tundnud. Arvasin, et abielu paneb mind vastupidi tundma."

Seotud lood:

7. "Minu mees on kaugel tööl. Ta teenib meie jaoks head raha, kuid ma pigem eelistaksin olla koos temaga vaene, kui ilma temata rikas."

8. "Ma olen paberite järgi abielus, aga ma ei ole seda juba pikalt tundnud. Ma olen paberitega vallaline naine."

9. "Me räägime enne magamajäämist tundide viisi telefoniga, aga see ei täida kuidagi seda suurt igatsust minu sees, mis paisub iga päevaga."

Lugeja, kas sa oled kunagi kaugsuhtes olnud? Kuidas see teie suhtele mõjus?