Pilt selge: see on suhtes hetk, kui armumisest saab armastus

 (7)
Pilt selge: see on suhtes hetk, kui armumisest saab armastus
Foto: Shutterstock

Holistilise regressiooni terapeut Kaidi Laur vastab värskes augustikuu Anne & Stiilis küsimusele, mis paneb meid kellessegi ülepeakaela armuma ja lõpuks teda lausa armastama?

“Ma arvan, et inimene saab võimaluse avastada ennast ja seda, milleks ta võimeline on. Kes ja mis ta on? Millest unistab? Kes ta olla tahab? Millest puudust tunneb? Mida vajab? Ja ta saab seda kõike kellegagi jagada,” tõdeb Kaidi. “Armumine on võimalus endaga tuttavaks saada, oma piire läheduse ja kohalolu kaudu nihutada. Oma mina paremaks teha.”

Armumisest saab Kaidi sõnul armastus hetkel, kui sinust saab su kaaslase sõber ja sa hakkad teadlikult temaga koostööd tegema. “Sa valid ta. Valid armastada ta veidrusi, andestada, mitte iga uue luukere peale minema joosta. Tegema ebamugavaid pingu­tusi. Kui sa saad aru, et elu pole peaasjalikult maasikad ja kaaviar, vaid olulistel ja eriti rasketel hetkedel olemas olemine.”

Loe pikemalt Kaidi mõtteid armumise ja armastuse kohta ning mitmete inimeste armsaid esmakohtumise lugusid värskest Anne & Stiilist.