Sa ei usu: just nii vähe jääb töö ja lastega hõivatud vanematel seksiks aega...

 (7)
Pole siis ime, et isad on vihased ja emad närvilised...
Sa ei usu: just nii vähe jääb töö ja lastega hõivatud vanematel seksiks aega...
pixabay.com

Keskmine seksisessioon kestab vanematel ainult kaks minutit ja viistest sekundit, sest rohkemaks lihtsalt aega ei jää, selgub portaali ChannelMum läbi viidud küsitlusest. Vähem kui kaks ja pool minutit?!

Kümnest vastajast seitse ütlesid, et ainus viis pärast laste sündi veel kuidagigi kirge lõõmamas hoida on piirdudagi kähkukatega. Iga kolmeteistkümnes on veel kehvemas seisus — nende jaoks kestab seks ei rohkem ega vähem (nagu vähem üldse oleks võimalik) kui MINUTI!

Hoolimat asellest on 47% vastanud papsidest oma seksieluga üpris õnnelikud, emad muidugi on hoopis teisel arvamusel — ainult 29% hindas oma magamistoas toimuvat rahuldavaks.

Küsitluse läbi viinud Siobhan Freegard kommenteeris: “Oluline pole mitte see, kui kaua tegevus kestab, vaid see, kui nauditav see on. Nii et need minutimehed on väga tublid!“

Kõige populaarsem koht nahistamiseks on lapsevanemate seas elutuba või mängutuba, kui lapsed on õhtul voodisse läinud. Veerand vanematest lukustab vannitoaukse ja annab seal tuld, iga viies aga valib kiireks naudinguks lukustatud ustega magamistoa.