See, kuidas mees sööb, näitab ära, kas ta oskab ka voodis midagi teha

 (30)
See, kuidas mees sööb, näitab ära, kas ta oskab ka voodis midagi teha
Allikas: Pixabay

Naised, siin teile head uudised! Nüüd on võimalik juba enne mehega voodisse minemist teada saada, kuidas ta seal ka hakkama saab. Kuidas nii? Neil kahel tegevusel on palju ühist. Meestele meeldib süüa ja meestele meeldib seksida ning nad rahuldavad mõlemal areenil oma vajadusi sarnasel moel. Mis need asjad siis on, mida sa pead jälgima, kui mees sööb?

1. Ta sööb kiirustades

Pole raske ette kujutada, mida selline toitumiskäitumine voodikäitumise kohta ütleb. Tal ei ole eelmängu jaoks aega ja ta ei ole nagunii huvitatud ka pikkadest suhetest. Selline mees on huvitatud peamiselt sellest, et tema enda vajadused rahuldatud saaks ja… või noh, see ongi ainuke asi, millest ta huvitatud on.

2. Tal pole vahet, mida ta sööb

Kui see mees on näljane, siis pole tal mingit vahet, kus ja mida ta sööb — peaasi, et süüa saab. Seksiga on muidugi sama lugu: kui ikka isu on, siis esimese naise, kes nõus kaasa tulema on, ta ka kaasa võtab. Aga valimatusel on positiivne külg ka — tema arvates pole seks kunagi halb, nii et isegi kui sina arvad, et ei teinud erilist sooritust, siis tema on ikka rahul.

3. Ta sööb aeglaselt ja korralikult, noa ja kahvliga

Ta on džentelmen. Ta valib väga hoolega, mida süüa ja mida mitte süüa. Ta teab lauakommetest kõike. Ära ole selle suhtes skeptiline, sest see ei ole halb märk. See tähendab seda, et ta teeb ka voodis kõike sama pühendunult ja on ainult õnnelik, kui saab kõik sinu seksuaalsed unelmad viimseni täita.

Seotud lood:

4. Samal ajal, kui ta sööb, loeb ta ajalehte või vaatab telekat

Selle mehe tähelepanu on kerge kõrvale juhtida. Seksi ajal tulevad talle hoopis muud mõtted pähe kui näiteks see, et kas sina ka rahuldatud saad. Ta lahendab hoopis peas mõnda oma töömuret või mõtleb selle peale, et ta peab oma koera loomaarsti juurde viima. Multitasking võib ju hea olla, aga süües ja seksides… ee, pigem mitte.

5. Ta on toiduga pirtsakas

See mees loeb kaloreid, proteiine, sahhariide ja mine tea, mida kõike veel — ühesõnaga üritab ta nii tervislikult toituda, kui võimalik. Ta teab täpselt, kui palju kasu toob hästi toitumine. Sama kehtib voodis. Ta oskab valida kõige põnevamaid ja rahuldavamaid poose, ta teeb kõik, et sa saaksid maksimaalse rahulduse. Loomulikult ootab ta sama ka sinult. Kui oled oma ülesannete kõrgusel, koged temaga alati midagi uut ja vaimustavat.

Loomulikult võib nendes võrdlustes kõrvalekaldeid esineda. Aga enamiku meeste puhul need võrdlused kehtivad. Nii et kui lähed mehega kohtingule, siis jälgi, kuidas ta sööb — nii saad kohe teada, mida oodata!

Allikas: Her Beauty