Seitse rumalat, aga väga levinud lauset, millega mehed naise mahajätmist põhjendavad

 (25)
Seitse rumalat, aga väga levinud lauset, millega mehed naise mahajätmist põhjendavad
Pilt on illustreerivPanthermedia, Scanpix

Sul on suhe ja sul on tunne, et lõpuks ometi suhe toimib. Sa hakkad juba mõtlema, et äkki oledki selle ainsa ja õige leidnud... kuni ta lõpetab suhte põhjusel, et "te tahate nii erinevaid asju" või muu selline jama. Selliseid asju ütlevad mehed sellepärast, et nad teevad omast arust nii naistele vähem haiget või lihtsalt ei julge tõde välja öelda.

Vaata, kas sulle tuleb mõni neist põhjendustest tuttav ette ja võta teatavaks, mida need laused tegelikult tähendavad.

“Asi pole sinus — asi on minus.”

Mida see tegelikult tähendab:

See on kõige klišeelikum vabandus üldse. Seda ütlevad mehed omast arust selleks, et naise tundeid säästa, aga tegelikult aitab see mehel endal end vähem süüdi tunda. Tegelikult tähendab see lause: “Asi on sinus — sa ei meeldi mulle.”

“Me tahame erinevaid asju.”

Mida see tegelikult tähendab:

Mõni mees toob põhjenduse a la “sa ju tahad kunagi lapsi, aga mulle ei meeldi lapsed” vms (võib olla ka mingi eriti suvaline põhjus — midagi, mida ta arvab, et sa arvad) — see on ilmselgelt otsitud vabandus. Tegelikult on selle lause tähendus selline: “Ma ei näe meid tulevikus koos. Ja ma ei isegi üritada seda ette kujutada.”

“Ma ei taha sulle haiget teha.”

Seotud lood:

Mida see tegelikult tähendab:

Klassika... Mhmh, mahajätmine ei tee ju absoluutselt haiget. Noh, võib-olla see mees tõesti hoolib su tunnetest. Lausa nii palju, et ta arvab, et sellise küsitava põhjendusega mahajätmine teeb sulle vähem haiget kui tunnistamine, et tal on uus silmarõõm tekkinud.

“Ma ilmselt kolin paari aasta pärast välismaale. Ma ei taha end nii tõsiselt siduda ja siis lihtsalt ära minna."

Mida see tegelikult tähendab:

No see on ikka eriti loll põhjendus. Ilmselgelt ei ole ta teie suhte jätkumisest vähimalgi määral huvitatud, kui ta mingi paari aasta pärast võib-olla toimuva asja lõpetamise põhjuseks toob (äkki sa oleks üleüldse tahtnud koos temaga välismaale kolida?).

"Ma ei suuda enam jätkata.”

Mida see tegelikult tähendab:

Tegelikult ei tähenda see suurt mitte midagi. Kui mees sellise põhjuse toob, siis on ta ilmselt lihtsalt liiga laisk, et paremat põhjendust välja mõelda või on ta lihtsalt argpüks. See põhjendus tähendab peamiselt seda, et see mees ei suuda mingit vastutust võtta ja sul ongi parem, et temast lahti said.

“Ma pole ikka veel oma eksist üle saanud, nii et see pole sinu suhtes aus.”

Mida see tegelikult tähendab:

Võid päris kindel olla, et kui sa talle piisavalt meeldiksid, poleks tema eks mingi probleem. Nii et see põhjendus tähendab seda, et sa oled tore, aga eriti talle ikkagi ei meeldi.

“Ma pole suhteks valmis.”

Mida see tegelikult tähendab:

Tihtipeale on nii, et alguses mees ise tahab suhet nii kiiresti arendada, et naine peab teda tagasi hoidma. Ja kui lõpuks on asjad sealmaal, et inimesed on ametlikult suhtes, siis avastab mees, et oi, ta polnudki tegelikult valmis. Tegelikult on selle lõpulause tähendus selline: “Ma tegelikult tahan ikkagi pidutseda ja seksida nii paljude erinevate naistega kui võimalik.”

Allikas: Her Campus