Sina küsid, mees vastab: kui sind vaevab mõni meestega seotud suhteküsimus, siis just nüüd on õige aeg seda küsida!

 (30)
Online-intervjuu!
Sina küsid, mees vastab: kui sind vaevab mõni meestega seotud suhteküsimus, siis just nüüd on õige aeg seda küsida!
Foto: Vitor Pinto/Unsplash

Delfi Naistekas annab taas lugejatele võimaluse saada vastused nendele suhteid puudutavatele küsimustele, mis on kaua südames vastust otsinud ja mida pole osanud või julgenud meestelt varem küsida. Teie küsimustele vastavad julged ja ausad mehed, kes suurseminaril “Teekond sügavama suhteni” sügavalt ja avatult räägivad.

21. oktoobril toimub Tallinnas Telliskivi Loomelinnaku Vaba Laval järjekordne suurseminar, kus kõnelevad telelegend Vahur Kersna, naudingute koolitaja Epp Kärsin ning kirjanik Jesper Parve koos elukaaslase disainer Mari Ojasaarega.

Sel korral on seminari teema „Teekond sügava suhteni“. Milline on aus, armastav, sügav ja teadlik suhe? Millised on inimeste erinevad teekonnad ja õppetunnid suhete mitmekihilises maailmas? Sellest ja paljust muust kõnelevad lisaks teistele esinejatele paarisuhte nautlejad Marika ja Mario Pruul ning 20 aastat paarina ennast ja teineteist sügavuti armastanud Raigo ja Eve Elizabeth Kaljus.

Teil, head lugejad, on võimalik küsida meestelt just neid küsimusi, mida olete ammu suhete kohta teada saada tahtnud. Uurige, miks tundub vahel justkui mees armastaks sind vähem, miks näevad mehed ja naised asju sageli teisiti, mis viib petmiseni või kuidas saada aru, et mees ei ole õnnelik jne.

Seotud lood:

Kirjuta oma küsimus kommentaaridesse ning juba paari päeva pärast toome vastused teieni!

Seminari kohta loe lähemalt siit.