SUHTEHOROSKOOP | Need on KOLM armukadedat tähemärki, kelle juurest rahulikku ja harmoonilist suhet otsida ei tasu

 (53)
SUHTEHOROSKOOP | Need on KOLM armukadedat tähemärki, kelle juurest rahulikku ja harmoonilist suhet otsida ei tasu
Foto: Shutterstock

Kõik inimesed on ilmselt varem või hiljem tundnud armukadedust. Loomulikult on see mingil määral tore, kui su kaaslane sinust nii palju hoolib, et tunneb armukadedust, kui näeb sind teistega koos. Ent armukadedus on ka suhetes üks kõige suuremaid probleeme, mis võib väga halvasti lõppeda.

Tavaliselt kardavad armukadedust tundvad inimesed teist inimest kaotada. Nad kardavad kaotada seda, mis on neile kallis.

Millised on kolm kõige armukadedamat tähemärki?

VÄHK

Vähi tähtkujus sündinud on vähemalt pealtnäha rahuliku loomusega. Aga ometi teinekord pole palju vaja selleks, et ta tunneks armukadedust. Ja ei ole ka vaja täpsustada, et kui sa peaksid teda petma, siis ei andesta ta sulle seda kunagi. Tema jaoks on tunnetel, mis kahe inimese vahel on, hästi suur tähtsus. See on peaaegu püha tema jaoks. Ja kui sa peaksid eksima, siis lööd sa tema südamesse haava, mis ei parane iialgi.

SÕNN

Sõnni tähtkujus sündinud inimene on üldiselt rahulik ja oskab näidata välja ka hoolitsust ja õrnust. Aga tal on armastusest oma arusaamine ja ta võib hakata pidama oma kallimat enda omandiks. Ja kui ta peaks avastama, et sa oled teda petnud, siis jätab ta su lihtsalt maha. Ta on väga kontrolliv ja tahab teada kõike sinu käikude ja inimeste kohta, kellega sa oled suhelnud. Ja kui ta peaks avastama midagi kahtlast, võid sa kindel olla, et ta oma armukadedat palet ka näitab.

Seotud lood:

JÄÄR

Armukadedus on osa Jäära olemusest. Ta on järeleandmatu ja ei kannata ühtegi kõrvalhüpet ega selle varju. Aga ta ise tüdineb ruttu ja võib tüli teie vahel kasutada selleks, et sind süüdistada kõikides eksimustes. Ja kui tema kahtlused peaksid kinnitust leidma, siis võib ta muutuda väga agressiivseks.

Allikas: Kodused Lood