Truudusemurdjad paljastavad: mis nõkse nad kasutavad, et abikaasale mitte vahele jääda?

 (101)
Truudusemurdjad paljastavad: mis nõkse nad kasutavad, et abikaasale mitte vahele jääda?
Photo by rawpixel.com from Pexels

Kõrvalsuhteportaal Ashley Madison uuris välja, mis trikke ja nippe oma afääri salajas hoidmiseks nende kasutajad on välja mõelnud. Samuti taheti teada, millal ja kuidas oma armukestega ühendust võetakse ja mis on parim aeg salakohtumiste korraldamiseks.

Selgub, et nii kui silmad hommikul lahti lüüakse, on armuke juba esimese asjana mõttes. Kõige rohkem suheldakse armukesega keset tööpäeva, peamiselt sõnumite kaudu, vahendab Daily Mail.

2/3 petjatest on olnud abielus rohkem kui 10 aastat ja 44% neist on armukesi pidanud kas aastajagu või pisut vähem.

Armukesega võetakse päeva jooksul 1-2 korda ühendust, huvitaval kombel on seda enamvähem samapalju kui suheldakse oma seadusliku abikaasaga.

Suur vahe tuleb sisse selles, millisesse tähtsuse järjekorda pannakse armukese ja abikaasa kõned ja sõnumid. Pooled petjatest on valmis tähtsa töökõne või koosoleku abikaasa kõne peale katkestama, aga 73% vastanutest kinnitas, et kindlasti ei teeks nad sama armukese heaks.

Parim aeg kõrvalhüpeteks on muidugi hilisõhtune periood, tavaliselt pärast kl 21.

Ashley Madisoni kasutajatest suurem osa on abielus ja jääb abiellu ka edasi, kuid portaalist käiakse otsimas seda miskit, mis oma abielust puudu jääb, olgu see siis seks või tunne, et ta on ihaldusväärne.