Tuleb kasuks kõigile naistele, kelle mehed neid ei kuula: nende lihtsate nippidega on võimalik ta täielik tähelepanu püüda

 (4)
Tuleb kasuks kõigile naistele, kelle mehed neid ei kuula: nende lihtsate nippidega on võimalik ta täielik tähelepanu püüda
Foto: Yolanda Sun/Unsplash

Paljude inimeste jaoks tunduvad suhted nagu täiuslik romantiline komöödia, kus miski ei lähe valesti, aga reaalsuses see sageli nii ei ole ja suhted nõuavad palju tööd.

Mõnel paaril on probleeme usaldusega, teistel omavahelise suhtlemisega. Mis iganes teie murekohaks on, tea, et sa pole üksinda ja kui ka sinu kallim on üks neist, kes justkui ei pööra sulle kunagi tähelepanu, siis tea, et on olemas viisid, kuidas seda probleemi lahendada.

1. Ära süüdista teda, vaid vaata esialgu peeglisse, sest äkki sa käitud samamoodi

2. Haara ohjad ja ütle: "Soovin, et prooviksime edaspidi omavahel paremini suhelda ja et meil oleks vähem erimeelsusi. Kas see on okei?"

3. Palu talt tähelepanu ja tema aega, öeldes näiteks: "Kas ma saaksin viieks minutiks su tähelepanu, palun?"

4. Kasuta silmsidet!

5. Kui tema räägib, siis pead ka sina kuulama!

6. Kui soovite teineteisega rääkida, peate häirivatest objektidest, nagu nutitelefonid, vabanema

See, et suhtes inimesed teineteist kuulaksid, on väga oluline ja miski, mida iga inimene väärib. Aga kui su partner sind ei kuula, ära anna kohe alla. Nende nippidega saate mõlemad paremaks kuulajaks ja suhtlejaks ning seda vajab iga suhe.

Allikas: Elite Daily