Uuringud kinnitavad: ilusamate naistega mehed on õnnelikumad

 (59)
Uuringud kinnitavad: ilusamate naistega mehed on õnnelikumad
Foto: Jared Vega/Pexels

Kuum naine, õnnelikum elu? Värske uuringu järgi osutub see väide tõeks: ilusamate abikaasadega mehed on ka pikas plaanis oma abieludes õnnelikumad.

Võiks ju mõelda, et mehed, kel on ilusad naised, tunnevad ka rohkem konkurentsi teiste sookaaslaste poolt ning võivad seetõttu sageli armukadedad olla. Hirm ja ärevus petmise ees võib meest seespidiselt süüa ja õnnetuks muuta. Aga tundub, et see pole tõsi, sest Florida osariigi ülikooli poolt läbi viidud uuring tõestas, et ilusate naiste kõrval seisavad hoopis õnnelikud mehed, kes soovivad rohkem saavutada ja teevadki seda.

Kui meeste jaoks on oluline see, et naine oleks ilus, siis uuringust selgus, et naiste jaoks hoopis see, et mees oleks edukas ja pigem rikas. Mingil määral mängis rolli ka meeste füüsiline väljanägemine.

Kokkuvõtlikult võib öelda, et partneri hoolikas valimine võib pikas plaanis sulle kasuks tulla, sest keegi ei taha olla inimese kõrval, kes on kümnest viis, vaid ikka kümnest kümme. Ja kui see garanteerib sulle veel õnneliku abielu ja eduka elu, siis mis võiks veel parem olla?

Allikas: Ask Men