C


Pihiisa, pastri, traditsioonilise õpetaja tüüp. Suudab kõike mõista ja nõu anda. Erudeeritud ja tark, kuid "kuiv", dotseeriv(kipub loengut pidama) ja mitte põrmugi seksapiilne.

valisid ta abikaasaks
...pead elus kõige tähtsamaks teineteisemõistmist. Kindlasti elad aktiivset ühiskondlikku ja seltsielu. Lootes selllise mehe andestavale ja kõikemõistvale loomule ei poolda sa tavaliselt abielu tüüpskeemi ning abielutruudusele vaatad läbi sõrmede. Teie abielu võib olla vägagi rahulik, isegi sedavõrd, et teil pole päeva jooksul teineteisele üldse midagi öelda. Abielu tähendab sulle progressiivset koostööd laste kasvatamisel.

vailsisid ta sõbraks
...pürid platoonilise ja mõistusliku armastuse poole intellektuaalses sfääris. Kas sul pole kalduvust idealiseerida häid külmi suhteid või kadud ehk frigiidsusele?

valisid ta kolleegiks
... see mees on täpne, asjalik ja distsiplineeritud. Küllap sinagi. Töös peb kõik laitmatult funtsioneerima. Sa ei talu "lolle kollleege", töö olgu intelligentne. Ilmselt on sul ka teatavaid suhtlemisraskusi, eriti sinatamisega.

valisid vennaks
... sina, kui naine oled perkonnapea ja hoiad hõlpsasti perekonda oma käe all. Sul võib olla despootlikke kalduvusi, nõuad palju kõigilt, kellele saaad vaadata ülalt alla. Kuskil oma sisimas tunned end nõrgana ja otsid vaimset tuge., aga samas häbened oma nõrkust. Tundeid ja hetkelist joobumist pead sa nõrkuseks ja püüad neist üle olla. Lapsi kasvatad rangelt ja ratsionaalselt. Sinust võib saad asuguvõsa ürgema, nagu oli näiteks Niskamäe Loviisa.