G


Tõeline Don Juan. See mees pole siiski petis ega teeskleja, ta lihtsalt väsib ruttu tavalistest suhetest ning kardab rutiini.

valisid ta abikaasaks
...see mees võib olla kirglik, seksapiilne ja joovastav, kuid ta pole püsiv. Et abikaasa valitakse põhiliste omaduste sarnasuse põhjal, oled ilmselt samasugune: Sa ei poolda klassikalist abielumudelit, ei pürgi standartse kodu rajamise, vaid vaheldusrikka elu poole. Oled tsirkuseartisti, ränduri või kunstniku natuuriga.

vailsisid ta sõbraks
...armuda nii ebastabiilsesse natuuri saab ainult loomupärane riskija, kes kõike elus ise omal nahal läbi tahab proovida. Siiski ei ole sa arvatavasti pimesi riskija, tead, mille peale välja lähed.

valisid ta kolleegiks
...selline tööseltskond sobib kõige par5eminiboheemlastele, kunstnikele, ränduritele. Kõige parem töökoht on see, kus puutud kokku põnevate isiksustega, kus valitseb lõbus meeleolu, kus on koos suuurepärane seltskond ja kus töösuhted jätkuvad aktiivse seltsieluna ka pärast ametliku tööpäeva lõppu. Igal juhul pole sa karjerist.

valisid vennaks
...perekonnale tähendab sellline vend küll ainult muret ja peavalu. Selle venna-valiku järgi võib ka sulle ennustadf mõningaid raskusi perkonnaelus või oskamatust seda elada.