Naisteka horoskoop: tee oma suhted korda — sel nädalal näed neid õigetes proportsioonides


Naisteka horoskoop: tee oma suhted korda — sel nädalal näed neid õigetes proportsioonides
Photo by Andrew Ly on Unsplash

Neljapäeval kell 22.51 leiab aset osaline Päikesevarjutus Veevalaja märgis. Eestis see loomulikult nähtav ei ole sellisel kellaajal. Kuid astroloogiliselt on sellel loomulikult mõju olemas. Päike on Ego ja minatunde sümbol ja seega võivad paljud läbi elada justkui mingit „Egovarjutust” või siis olla oma kaugemate elusihtide osas kahtleval seisukohal. Seega ei ole see nädal mitte kõige soodsam uute eesmärkide seadmiseks ning oma Ego maksmapanemiseks.

Marss on korraga pingeseisus nii Orcuse (nn. „teine Pluuto) kui ka Neptuuniga. Selline kombinatsioon tekitab konflikti jõu- ja survemeetodite ning jõuetuse ja passiivsuse vahel. Energiat kasutatakse kas valel ajal ja vales kohas või tuleb kõige otsustavamal hetkel energiast puudu. Või siis vaheldub terav ja hoolimatu otsekohesus sooviga oma tegevust varjata või kasutada selleks mingeid kõveraid teid. Seega on Marss kui meesenergia kandja kahe risti vastupidise jõu poolt mõjutatud.

Seevastu Veenuse ja Saturni soodne aspekt toob Veenuse teemadesse sisse positiivselt kainestavat momenti. Suhteid on kergem näha õigetes proportsioonides, laskumata idealiseerimisse ega ka musta masendusse. Samas on Veenus siiski Kalades, mis peaks suhetes hoidma üleval ka piisavalt positiivset tundlikkust ja empaatiavõimet.

JÄÄR, SÕNN, KAKSIKUD, VÄHK

LÕVI, NEITSI, KAALUD, SKORPION

AMBUR, KALJUKITS, VEEVALAJA, KALAD

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare