Kundalini jooga:

1. Õpetab sind elulainetel surfama ja seda nautima

Kundalini joogaga arendad ja jõustad sa oma neutraalset meelt, mis viib sind lenneldes läbi elumere tõusudest ja mõõnadest ning õpetab aktsepteerima ja armastama muutust ehk teise sõnaga Elu.

2. Annab sulle tugeva kosmoseülikonna

Füüsiline keha on sinu kosmoseülikond rännakuks selles maailmas. See on tempel, milles hoida õnneliku meele ja rahuliku hinge aaret. Meie sisemine masinavärk on väga peen ja keeruline. Lisaks luule ja lihale on meil näärmed, vereringe, hingamisaparaat, südamerütm, aju, tunnetuskeskused, kompleksne närvisüsteem. Kundalini jooga on peen teadus, mis viib su keha tervise, tasakaalu ja harmooniaseisundisse.

3. Loksutab su prioriteedid paika

Läbi meditatsioonide rahustad meelt ja arendad intuitsiooni. Hakkad üha enam tundma ja mõistma, mis on tõeline, tähtis ja oluline just sinu jaoks. Seeläbi oskad paremini suunata oma energiat, oled ehedam, rahulikum ja rõõmsam.

4. Vabastab sind emotsionaalsest seebiooperlusest

See, mida elu sinu teele toob, sõltub sinu aura tugevusest ja tasakaalust. Sinu magnetvälja tugevus määrab ära selle, mil määral lased sa ennast mõjutada teiste inimeste, asjade ja teemade väljadel. Kui su magnetväli on nõrk, tunduvad kõik emotsioonid sinu jaoks hirmus tähtsad ja olulised. Kui su väli on tugev, võid sa valida kas väljendad emotsiooni või suunad selle ümber, kas suhestud või eemaldud teisest väljast.

5. Seisad kindlalt kui taburett

Kundalini jooga annab kogemuse kogeda elu kõigis selle tahkudes: kehas-meeles-hinges. See on nagu taburett — sa vajad kõiki kolme jalga, et olla stabiilne. Kui kõik kolm jalakest on arengus ja harmoonias, on kogu elu rõõmsam ja voolavam.

6. On õnne tehnoloogia

Kundalini jooga on neuroteadus. Sõna tundub keeruline aga tegelikult on kõik väga lihtne. Füüsilisel tasandil juhib sinu emotsioone näärmesüsteem, kes on hormoonide koori dirigent. Kundalini jooga tutvustab sind dirigendiga ja teist saavad parimad sõbrad. Nii head sõbrad, et järgmise sümfoonia ja kogu ülejäänud repertuaari saad valida sina.

7. Koged lõpmatust

See maagiline külilikeeratud number kaheksa ei ole midagi müstilist, mille kogemine võiks osaks saada vaid pühameestele. Jooga on teadus, mis ühendab sinu piiratud mina sinu piiramatu minaga. Sest tegelikult sa oledki piiramatu, me oleme selle lihtsalt unustanud. Lõpmatus on sinu algne päritolu ja identiteet. Avardunud teadvuseseisundi erinevus tavateadvusseisundiga on ainult selles, et seal puudub puudusetunne. Järjekindel ühendus loob tasakaalu sinu elus ning kui sa oled tasakaalus, oled sa õnnelik.

8. Kosmoselaev vahetab juhti

Kundalini energiat — sinu hinge närvi — stimuleerides vahetab sinu kosmoselaev juhti: seda ei juhi enam negatiivne ego, vaid sinu tõelise olemuse poolt toetatud hing. Ja see juht valib hoopis ilusamate vaadete ja mõnusama pinnakattega teid.

9. Aitab sul sotsiaalse olendina ühiskonnas paremini elada

Kundalini jooga on loodud praktiseerimiseks just ühiskonnasüsteemis, elades ja tegutsedes teiste inimeste keskel ja koos. See on distsipliin, mis annab sulle selge meele, energia, loovuse, tegutsemistahte ja sihikindluse. Teisisõnu oled sa tegus ja edukas ning kõige selle juures veel ka õnnelik ja harmoonias.

10. Ei nõua sinult kringlipainduvust

Sa ei pea olema sündinud painduvana kui kringel. Kundalini jooga fookus on kundalini energia liikumisel, mitte perfektses füüsilises kehas või ideaalselt sooritatud poosis. Keha on vahend, mitte eesmärk omaette. Kui suudad mõnd asendit võtta ka vaid 30% ulatuses, siis hoides oma meelt kohal ja hingamist fookuses liigutadki energiat juba soovitud piirkonda.

21.-22. märtsinini toimub „Kundalini jooga intensiivkursus algajatele“ Urban Yogini Telliskivi Õnnelaboratooriumis Tallinnas (Telliskivi 60, ON-Maja II korrus), teejuhtideks Liina Ravneet Elvik & Ats Ravprem. Loe lisainfot siit.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid