Enesekeskne inimene

See on inimene, keda on kõige kergem kindlaks teha, sest ta ei huvitu mitte kunagi sinust: ta ei küsi, kuidas sul läheb ja isegi temaga koos olles tunned sa end üksi. Kõik tema jututeemad keerlevad tema ümber.

Kade

Kadeda inimese silm on alati selle peal, mida teistel temast rohkem on, sest kade inimene ei ole mitte kunagi rahul. Ta tunneb end alaväärtustatuna ja veedab oma aega kaevates selle üle, mida tal ei ole. Mitte iialgi ei näe ta asjade head külge ja tema kohalolek paneb sind halvasti tundma.

Klatšimoor

Tema õnn on teiste õnnetus ja ta veedab oma aega jutustades edasi kuulujutte, mis teistes pingeid tekitada võivad. Ta topib oma nina sinna, kuhu pole vaja, ja uurib kõike, tahab kõike teada ja teeb teisi õnnetuks.

Manipulaator

Manipulaator kasutab kõiki vahendeid, et sind oma tahtmist panna tegema ta mossitab, valetab ja kasutab väljapressimist. Sa lased end tema veenmisoskusest lihtsalt haneks tõmmata. Manipulaator teab täpselt, mida ta tahab ja kuidas oma tahtmist saada.

Hukkamõistja

Tema mõistab kõige ja kõigi üle kohut eriti sinu üle. Ta ei oska käesolevat hetke nautida ja süüdistab kõike. Ta tekitab sinus süütunde ja sa hakkad isegi endas kahtlema. Üldiselt mürgine inimene paneb sind end halvasti tundma siis, kui sa temaga koos oled. Ametialases suhtes on vaja kasvatada endale paks nahk, jäädes samal ajal viisakaks ning rääkida nii vähe kui võimalik oma eraelust.

Eraelus aga on raske sildu läbi põletada, kui tegemist on sõbraga. Sa võid katsuda temaga rääkida ja selgitada, miks tema käitumine sulle halvasti mõjub. Võib-olla teadvustab ta siis endale mõningaid asju ja sellisel moel suudad sa teda aidata.

Allikas: Kodused Lood

Jaga
Kommentaarid