Wilson kõneles Women’s Health ajakirjale, et suurim õppetund on lõpetada emotsionaalne söömine. “Õppisin oma emotsioonidega teisiti hakkama saama ning see muutis mu elu paremuse poole,” sõnas ta.

Alles augustis postitas Wilson Instagrami pildi, mille allkirjas ta kõneles, kuidas ta kasutas ülekaalulisena toitu, et enda tundeid alla suruda. Nüüd, kui ta on soovitud kaalus, ei jälgi ta toitumist enam nii pingsalt. “Kaalu kaotades jälgisin ma väga hoolikalt oma menüüd, nüüd luban endale aeg-ajalt jäätist ja šokolaadi,” kõneles Wilson. Siiski leiab ta viise lisada köögivilju igapäevastesse toitudesse. Näiteks lisab ta takodele riivitud porgandit ja avokaadot.

Peale selle teeb ta trenni nii palju, et ta seda naudiks. “Näiteks lähen jalutuskäigule, ma enam ei rüga jõusaalis nii nagu kaalu kaotades,” ütles Wilson.

Just kõndimist peabki ta üheks kaalu säilitamise saladuseks, kuna teeb seda hea meelega. Lisaks tarbib ta vajalikke vitamiine, et kehal oleks alati piisavalt erinevaid aineid terveks toimimiseks.

Allikas: Women's Health Mag

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid