Lugeja jagab reisimise ajal aset leidnud seiku, mis tõestavad, et hullemaid nähtusi kui lennukis nuttev laps on tõesti olemas

 (15)
Lugeja jagab reisimise ajal aset leidnud seiku, mis tõestavad, et hullemaid nähtusi kui lennukis nuttev laps on tõesti olemas
Foto: Shutterstock

Nädalavahetusel avaldasime ühe häiritud lugeja kehva reisikogemuse, kus ta pidi taluma võõra lapse nuttu ja kisa. Selle peale kirjutas kommentaariumis aga üks teine eestlane, kelle kogemus tõestab, et lennu ajal on ka hullemaid asju kui kurb laps.

1. Titeemmed, kes söögi serveerimise ajal, kui kõik teised söövad, enda istekohas tite sitaseid mähkmeid vahetavad (ise pealt näinud)

2. Paariaastased jõnglased, kes lastakse pikal öisel lennul pimedasse lennukisse ringi jooksma ja magavatele reisijatele kõrva "BÖÖÖ" karjuma (ise kogenud)

3. Tagareas istuvad 5-10aastased, kes jalgadega eesistuvat tooli taovad ja nii ikka tunde järjest (ise pealt näinud)

4. Väga suured ja haisvad kõrvalistmel istuvad reisijad, kelle higise ja haisva kere vastu oled litsutud rohkem kui kümneks tunniks nii, et lõpuks ise ka haised võõra inimese higi ja kehahaisu järgi (kahjuks ise kogetud)

Ma arvan, et nutva lapse peale ei ole keegi pahane. Pahane ollakse nutva lapse vanema peale, kes väikelapse või ka suurema käitumisraskustega lapse toob lennukisse ja seda vaid iseenda reisihimu tõttu. Minu peres on ka käitumisraskusega laps ja meie ei reisinud seetõttu tema esimesed kuus eluaastat.

Lugeja, milliseid ebameeldivaid kogemusi sina lennureisi ajal kogenud oled? Jaga neid meiega ja kurdame koos!