Naisteka horoskoop: seltsielu ja romantika rindel on asjad hästi, tekkivad suhted saavad olema püsivad ja elujõulised

 (1)
Kevad ja talv
Kevad ja talv Foto: Laur Läänemets

Marsi ja Saturni ühendus (täpne seis esmaspäeval, mõju kestab umbes 12-15. aprillini) võib mõjuda pidurdavalt paljudele ettevõtmistele. Aga seda eelkõige juhul, kui need on läbi viidud kiirustades. See aspekt nõuab tõsist suhtumist ja püsivust. Kergelt ei tule praegu midagi, kõigeks kulub rohkem aega ja vaeva. Kuna Marsi ja Saturni ühendus on Kaljukitses, siis suureneb paljudes auahnus ja soov olla kõiges esimene. Suureneb konkurents ja võitlus paremate positsioonide pärast.


Selle ühendusega on pingeaspektis omakorda Merkuur, mis tekitab palju intellektuaalset pinget, vaidlusi ja lahkarvamusi. Suhtlemises ja kommunikatsioonis on korraga nii teatud agressiivsust kui ka pidurdatust ja takistatust. Palju on kinnisust ja usaldamatust. Suhtlemises ollakse väliselt reserveeritud, kuid pinge kasvades võidakse siiski ka tülli pöörata.

Veenus Sõnnis moodustab aga õnneliku aspekti Marsi-Saturni ühendusega. Seega on seltsielu ja romantika rindel asjad hästi, tekkivad suhted saavad olema püsivad ja elujõulised. Selline Veenuse asend on väga hea looduses viibimiseks või siis tegelemiseks taimede ja lilledega. Rohenäppudele väga soodne seis!

JÄÄR, SÕNN, KAKSIKUD, VÄHK

LÕVI, NEITSI, KAALUD, SKORPION

AMBUR, KALJUKITS, VEEVALAJA, KALAD