Kurva eestlanna pihtimus: ühel hetkel lõppes seks päevapealt

 (52)
Kurva eestlanna pihtimus: ühel hetkel lõppes seks päevapealt
Foto: Dmitry Schemelev/Unsplash

Hiljuti avaldasime eestlanna loo, kelle mees ei soovinud temaga enam seksida. Naine arvas, et peab endale siis uue mehe otsima. Selle peale kirjutas kommentaaridesse üks lugeja ka enda loo.

"Kahjuks ise sellises suhtes. Ühel hetkel päevapealt seks lõppes. Püüdsin millalgi ise veel algatada, aga blokkimine mõjus mulle halvasti ja loobusin. Tänu sellele olen muutunud elurõõmsast ja atraktiivsest naisest ebakindlaks ja endassetõmbunuks.

Vahepeal korraks sebisin omale tundmatu n-ö seksisõbra. Sain tunda, et seks on nii hea ikka. Ja viga pole minus. Aga kuna mingil põhjusel oma meest väga ikka armastan, siis emotsionalselt rõhus see petmine ja lõpetasin.

Nüüd olen aru saanud (rääkimine ei aita siin), et ta on seda tüüpi, kes lihtsalt kõigest tüdineb ja vajab oma ellu pidevalt uut. Teiseks on tal pornosõltuvus. Kolmandaks adrenaliinisõltuvus ning käib bauchalitel.

Kahjuks majanduslikel põhjustel talun seda, kuigi ta ei tea, et ma tegelikult tean neid asju. Aga ühel hetkel, kui jalad alla olen saanud, löön ukse kinni."