Teisel ringil naine olev naine avaldab saladuse, kuidas ka hilisemas eas armastust leida: parim reklaam naisele on naine ise

 (28)
Teisel ringil naine olev naine avaldab saladuse, kuidas ka hilisemas eas armastust leida: parim reklaam naisele on naine ise
Foto: Scott Broome/Unsplash

Mõned päevad tagasi avaldasime ühe 50ndates eluaastates lahutatud naise mure, sest ta on küll katsetanud Tinderit ja olnud muidu aktiivne, kuid uut kaaslast ta endale leida pole suutnud. Selle peale kirjutas ka üks sarnase kogemusega naine.

“Armastus on juhuse asi, mitte organiseeritud tegevus. Kõige parem reklaam naisele on naine ise,” teab ta. “Tantsimas klubides? Natukene vale koht kellegi püsiva leidmiseks, kuigi jah, sealt võib ka nõela heinakuhjast leida.

Takistuseks võib olla ka see, et tahetakse koheselt midagi püsivat. Olen ise teisel ringil. Ma ise ei mäleta, mis koht see oli, kus ma oma praeguse mehe juhuslikult leidsin, mingi interneti tutvuslehekülg oli — kusjuures minu eesmärk oli vaid kellegiga lihtsalt suhelda, mitte midagi tõsisemat. Lihtsalt kirjutasin, lootmata vastust, kuid ta vastas mu kirjadele ja me alul kirjutasimegi mitu kuud, ilma, et oleks üksteist üldse näinud.

Saime kokku kord, hakkasime üksteisele meeldima. Nüüd on tutvumisest 10 aastat — oleme abielus, kodu, lapsed — ma olen väga õnnelik temaga."