23aastane meesterahvas paneb paika: kui naisel on seal all "põõsas", näitab see nii mõndagi

 (116)
23aastane meesterahvas paneb paika: kui naisel on seal all "põõsas", näitab see nii mõndagi
Foto: Shutterstock

Hiljuti kirjutasime Naistekas sellest, miks naistel seal all neid karvu üleüldse vaja on ja loo kommentaariumis avaldas üks 23aastane meesterahvas, milline mulje jääb talle naisest, kes end jalgevahelt täiesti siledaks ei raseeri.

“Tegelikult on parem, kui naistel seal all mingisugune “põõsas” on. See näitab naise küpsust ja on seksikas.

Loomulikult võiks nii naised kui ka mehed oma intiimalasid vahel piirata, sest pole hea kui põõsas väga suureks kasvab, kuid naised, kes end alt täiesti kiilaks ajavad jätavad kergemeelse mulje. Täiesti karvutu naisega vahekord jätab mulje nagu oleks tegu plastikust mannekeeni, mitte päris inimesega või näeb välja nagu alaealine laps.”

Temaga nõustus veel üks teine meesterahvas, kes tõdes, et naine peaks tõepoolest olema alt karvane. “Mees tahab karvast naist,” põrutas ta.

Siiski, kommentaari jätnud Mario tunnistas, et tema eelistab, kui naine on end karvutuks raseerinud: “Iga naine teeb oma vööalusega, mis tahab, aga mina kui mees oma nina sinna puhmasse küll ei pista ja nii palju, kui oma tuttavate ja sõpradega jutuks tulnud, EI salli neist keegi, kui naisel seal all mets mühiseb.”