Naisi on seitset erinevat sorti, kui lähtuda rindade kujust: millisesse gruppi kuulud sina?

 (7)
Milline rinnahoidja sulle sobib?
Naisi on seitset erinevat sorti, kui lähtuda rindade kujust: millisesse gruppi kuulud sina?
RinnahoidjadFreeImages/aschaeffer

Rindadega pole asi nii lihtne, et mõnedel naistel on väikesed rinnad ja mõnedel suured ja ongi kõik. Rinnad võivad olla väga erinevad mitmel erineval moel — tegelikult koguni seitsmel. Vaata, millisesse gruppi kuulud sina ja saad teada ka selle, milline rinnahoidja sobib just sinu büstile.

1. Ümarad rinnad

Kui sul on sellised rinnad, siis ei vaja sa erilise toestuse ega patjadega rinnahoidjat — loodus on su rindade täiusliku kuju eest juba ise hoolitsenud.

2. Ida-Lääne suunas rinnad
Kui üks su rinnanibu vaatab idasse ja teine läände, siis sobib sulle sportliku lõikega rinnahoidja, mis asetab nibud ja rinnad paika.
3. Suure vahega rinnad
Sulle sobib tugevast materjalist vormitud korvidega rinnahoidja, mis tõmbab rinnad veidi keskele kokku ja tõstab ka kergelt üles — ideaalne.
4. Tilgakujulised rinnad
Sul on ideaalsed rinnad — igat tüüpi rinnahoidja sobib kui valatult, vali lihtsalt lemmik välja.
5. Kolmnurksed rinnad
Kolmnurksed rinnad on väikesed ja tipust kitsenevad. Kõikvõimalikud toestatud, patjadega ja erinevate täidistega rinnahoidjad on täpselt need, mida sul on vaja.
6. Asümmeetrilised rinnad
Väga paljudel naistel on erineva suurusega rinnad. Üks hea viis rinnad ühesuuruseks muuta on kasutada patjadega rinnahoidjat ja suurema rinna korvi seest lihtalt padi ära võtta.
7. Kellukakujulised rinnad
"Kellukad" on tavaliselt üsna suured ja rasked. Sinu märksõna on toestus, palju toestust.
Allikas: Cosmo UK