Rinnad ja dieet: mida kaalukõikumised su büstiga teevad?

 (4)
Rinnad ja dieet: mida kaalukõikumised su büstiga teevad?
MorgueFile. Pilt on illustratiivne

Iga naine teab, et dieeti pidades kahanevad esmajoones rinnad. Palju see rind aga ikka täpselt kaalumuutuste tõttu kasvab ja kahaneb, me aru ei saa, sest rindu ei saa ju kaaluda. Ajakirja Eesti Naine värskes numbris räägib Evelin Kivimaa raamatu "Kaunis rind: täiuslikkuse saladused" abil, mis numbritest siis ikkagi jutt käib.

Nii, valmistu nüüd suurteks numbriteks — järgneb tsitaat nimetatud raamatust:

“Iga juurdevõetud kilogrammi pealt kosub rind 20 grammi ja vastupidi. Seega, kui võtsite alla näiteks 10 kilogrammi, kaotab kumbki rind vastavalt 200 grammi. Kui arvestada asjaolu, et “keskmine” rind kaalub umbes 400 grammi, on radikaalse dieedi tagajärgi lihtne ennustada — elastsuse kaotanud nahk vajub rippu, rindadest saavad aga spanjelikõrvad.”

Nokk kinni, saba lahti, eks ole? Nagu kommenteerib raamatu tsitaati Evelin Kivimaa: “Seega — head isu?! Paraku: lopsakamaks muutub kogu keha, mitte ainult rinnad.”

Oeh, miks peab küll rindadega see jama olema, et ei saa neid kuidagi ülejäänud kehast eraldi nuumata? Või alla võttes rindu säästa?

Kuna sellele küsimusele head vastust ei ole, siis ära selle probleemi üle liiga palju kurvasta, vaid loe hoopis ajakirja Eesti Naine värsket numbrit!