Tahad kodus naabreid häirimata trenni teha? Efektiivsed harjutused, mida saab teha vaikselt

 (1)
Tahad kodus naabreid häirimata trenni teha? Efektiivsed harjutused, mida saab teha vaikselt
Foto: Pexels

Kuna kodus olemist on viimasel ajal väga palju, siis kui sa ikka veel ei ole hakanud lisaks diivanil ja toolil istumisele ennast liigutama, on nüüd viimane aeg ennast kätte võtta. Avaldame mõned head harjutused, mida saad teha naabreid häirimata

Plank: suurepärane harjutus, mis hõlmab kogu su füüsist. Saad panna taimeri käima ja tehes seda iga päev, võid päris kiiresti näha, kuidas jõuad järjest kauem ja kauem hoida.

Jalgratas: ka see harjutus ei hõlma põrandal trampimist ja on hea kogu kehale. Seda on hea teha näiteks siis, kui oled mitu tundi järjest istunud ja rabanud tööd teha.

Kükid: väga hea asi, mida teha näiteks õhtuse sarja või filmi vaatamise kõrvale. Võid teha ka koos kallimaga, siis saab üks motiveerida teist, kui teine ise üldse ei viitsi.

Kätekõverdused: kui sa ei täielik trenniekspert, siis on päris kindel, et sa ei tee kätekõverdusi hüppega, mistõttu ei saa sa häirida alumisi naabreid. Ja täpsel nagu plank, on ka see harjutus imehea tervele kehale.

Vastu seina "istumine" kõverdatud põlvedega: füüsiliselt raske harjutus, mis võtab jalad värisema ja kui oled mõnda aega niimoodi "istunud", tunned end kindlasti tõelise tšempionina.

Allikas: Popsugar