Viis nõuannet rasvapõletuse suurendamiseks

 (7)
Viis nõuannet rasvapõletuse suurendamiseks
Scanpix

KAALUABI: Kaalu langetamine ei pea olema lõputu pingutamine. Piisab vaid mõne peamise reegli järgimisest, mis parandab Sinu metabolismi ning teeb rasvapõletuse kergemaks.

Liikumine
Hommikune treening suurendab ainevahetust rohkem kui päeva hilisemas osas treenimine. Kui soovid parimat tulemust, mine jookse enne hommikusööki.

Intensiivsus
Unusta tundide pikkused jooksuringid. Uuringud on näidanud, et intensviine treening, lühikeste 2,5-minutiliste kordadena võib suurendada pärastist rasvapõletust kuni 200 kalorini päeva jooksul.

Hommikusöök
Mis on hea metabolisimi saladus? Selleks on hommikusöögi söömine kohe hommikul pärast ärkamist. Kui sa senini seda teinud ei ole, siis on viimane aeg oma harjumusi muuta.

Lihased
Sageli teevad inimesed vaid ühte treeningut, millega nad on harjunud, näiteks käivad jooksmas. Teada on, et lihased suurendavad rasvapõletust, seepärast proovi oma treeningkavasse mahutada jooksmise kõrvale ka jõutreeninguid.

Vahepalad

Hommikusöök on kindlustatud, kuid sellest energiast ei jätku kogu päevaks. Lisaks lõuna- ja õhtusöögile, söö kindlasti ka vahepalasid, näiteks puuvili, kohupiim või võileib, nii hoiad rasvapõletuse kogu päeva jooksul kõrgel.