FOTOD: Naine jõi iga päev kolm liitrit vett — vaata, kuidas tema välimus kuu aja jooksul muutus!

 (86)
FOTOD: Naine jõi iga päev kolm liitrit vett — vaata, kuidas tema välimus kuu aja jooksul muutus!
Scanpix

42aastast Sarah`t vaevasid peavalud, ta nägi kümme aastat vanem välja, ta seedimine oli vaevaline. Ta kurtis oma muret arstidele, kes soovitasid tal hakata rohkem vett jooma - iga päev vähemalt kolm liitrit, vahendab Daily Mail. Sarah võttis nõu kuulda ning pesi oma organismi puhtaks, tarbideski kuu aja jooksul kolm liitrit vedelikku päevas. Tulemused on hämmastavad!

Esiteks sai ta muidugi lahti piinavatest peavaludest. Peavalude üks väga levinud põhjus ongi dehüdratsioon. Suurem osa peavalude all kannatajatest ei joo piisavalt vett, piirdudes paari klaasi vedelikuga päevas. Ka Sarah tunnistas, et tema tarbis varem vaid umbes liitrijagu vedelikku 24 tunni jooksul ja arvas, et sellest täitsa piisab.

Teiseks sai ta oma seedimise korda ja kolmandaks ning kõige rõõmustavamaks uudiseks oli see, et tema välimus paranes märkimisväärselt. Kuu lõpuks kadusid kotid ja mustad rõngad silmade ümbert, peeneid kortsukesi oli näol märksa vähem, nahk oli terve ja särav ning huuled ei kuivanud ega pragunenud enam. Sarah näeb nüüd välja 42aastane, nagu ta tegelikult on, mitte enam 52 nagu kuu aega varem.

Vaata pilte Daily Mailist ja veendu ise!