Naisteka horoskoop: ole valmis ootamatusteks, plahvatusteks ja äkilisteks sündmusteks!


Meremiini õhkamine
Meremiini õhkamineFoto: kaitsevägi

Veenuse ja Marsi ühendus mõjub endiselt, kuigi juba märksa nõrgemal kujul. Lisaks on Marss kvadraadis range ja piirava Saturniga — see seis võib olla seotud mitmesuguste viivituste ja takistustega. Ühelt poolt soovib Marsi jõud end maksma panna ja realiseerida, kuid teiselt poolt võib Saturni piirav ja hoogu maha võttev mõju Marsi energia välja suretada. Võib tekkida tunne, nagu oleks korraga nii gaas põhjas kui ka käsipidur peal.

Nädala põhitegija on vaieldamatult Päikese-Pluuto kvadraat, mis võib olla seotud ülitugeva konkurentsi ja võimuvõitlusega. Paljudel tekib vajadus oma Ego vahendeid valimata maksma panna. Seega on nädalas väga suur pinge, kuna Pluuto tekitab soovi domineerida ja olukordi enda kontrolli all hoida, ent Marsi-Saturni kvadraat hoiab seda tagasi ega lase vabalt avalduda.

Seega tuli hõõgub tuha all! Kuid välistada ei saa ka jõulist plahvatust — kui Pluuto intensiivne energia suudab Saturni staatilise energia murda.

Nädala teises pooles hakkab mõju avaldama juba ka Merkuuri ja Uraani vastasseis, mis võib kaasa tuua mitmesuguseid ootamatusi ja äkilisi sündmusi. Paljude mõttelend on kiire ja originaalne, kuid utoopiline ja ebarealistlik.

Loe, mida algav nädal sinu tähemärgile toob:

JÄÄR, SÕNN, KAKSIKUD, VÄHK

Seotud lood:

LÕVI, NEITSI, KAALUD, SKORPION

AMBUR, KALJUKITS, VEEVALAJA, KALAD