Lugeja kogemus kaalulangetusega: kolme kuuga võtsin nii palju kaalust alla, et selga mahub isegi 1978. aastal lõpetatud keskkooli lõpukleit

 (8)
Lugeja kogemus kaalulangetusega: kolme kuuga võtsin nii palju kaalust alla, et selga mahub isegi 1978. aastal lõpetatud keskkooli lõpukleit
Foto: Shutterstock

Hiljuti avaldasime artikli ühe Naisteka lugeja kolme nipiga, mida kasutades võttis ta lausa kümme kilo alla. Kommentaarides kirjutab üks teine lugeja, kuidas tal õnnestus kolme kuuga nii palju alla võtta, et selga mahub isegi keskkooli lõpukleit.

"Olen selline "jo-jo" kaalulangetaja tüüp olnud. Sõime tihti väljas või mugavusest ostsime valmistoitu. Kuid nüüd jäi mu mees pensionile ning otsustas hakata ise tervislikku toitu ostma ja tegema. Kusjuures üllatavalt maitsvat toitu. Söön nii kodus ning võtan ka töö juurde mehe valmistatud toidud kaasa.

Ning uskumatu - kolme kuuga on kaal langenud sedavõrd, et selga mahub isegi selline rariteet, nagu keskkooli lõpukleit (lõpetamine toimus 1978. aastal). Meditsiiniliselt soovitatud ideaalsest kehakaalust jääb küll veel 4 kg üle, aga asi toimib. Võibolla jõuluks saab ka selle kätte.

Lisaks pole selle aja jooksul kordagi nälga tundnud, maiustuse asemel klaas apelsinimahla viljalihaga, naturaalset mangopüreed, laupäeviti premeerime ennast Eriti rammusa jäätisega. Mingit imet ega raketiteadust pole. Lihtsalt usaldan lähedase inimese tarkust."