Naisteka horoskoop: algav nädal on täis nii armuseiklusi kui võimuvõitlust

 (6)
Naisteka horoskoop: algav nädal on täis nii armuseiklusi kui võimuvõitlust
Pilt on illustreerivMorgueFile

Esmaspäevane Veenuse — Uraani trigoon vajutab tervele nädalale uudsuse ja põnevuse pitseri — seda just (armu)suhete ja seltskondlikku elu vallas.
Kolmapäeval (mõju läbi nädala) leiab aset Veenuse ja Jupiteri ühendus Lõvis. See on eriti õnnelik seis tulemärkidele (Jäär, Lõvi, Ambur) ning veidi nõrgemal kujul ka õhumärkidele (Kaksikud, Kaalud, Veevalaja). See on parimaid aspekte üldse! Sümboliseerib ilu, naiselikkuse, armastuse, naudingu, harmoonia, seltskondlikkuse (Veenus) avardumist, suurenemist, kasvamist (Jupiter). Aspekt soosib ka ilusa naise (Veenus) ja haritud ning erudeeritud või kõrge ühiskondliku positsiooniga härra (Jupiter) harmoonilist koosolemist.

Neljapäeval moodustab Päike trigooni Neptuuniga — see aspekt lisab üldmõjudesse tundlikkust, hoolivust, loomingulisust. Samuti neljapäevane Merkuuri-Uraani aspekt toob üldvõngetesse kiiret taipu ja originaalsust.

Samas hakkab nädala teises pooles mõju avaldama juba ka Päikese ja Pluuto opositsioon — võimenduvad kõik võimuvõitlusele ja ägedale konkurentsile sarnanevad momendid. Samas on see hea aspekt igasuguse jõulise läbimurde jaoks.

JÄÄR, SÕNN, KAKSIKUD, VÄHK

LÕVI, NEITSI, KAALUD, SKORPION

AMBUR, KALJUKITS, VEEVALAJA, KALAD